Agenda
Agenda

Agenda


May 2018

Ortho Advanced Seminar 10, Paro, Osteogenic Ortho en TADs
Saturday 26-05-2018
Friday 25-05-2018
Thursday 24-05-2018

Preventieassistent
Friday 25-05-2018
Saturday 26-05-2018


June 2018

Basis Seminar 4, extractie therapie en wanneer zou je vroeg een behandeling moeten opstarten
Thursday 07-06-2018
Friday 08-06-2018
Saturday 09-06-2018

Update cursus Integrated Orthodontics
Wednesday 27-06-2018
Thursday 28-06-2018
Friday 29-06-2018
Monday 25-06-2018
Tuesday 26-06-2018

Ortho Assistente Cursus 3-4
Saturday 02-06-2018
Friday 01-06-2018


July 2018

Master Class 2018
Saturday 14-07-2018
Friday 13-07-2018

Paro, implantaten en Orthodontie; de missing link
Saturday 07-07-2018
Friday 06-07-2018


September 2018

Basis Seminar 5, de klasse 3, impacties en afbehandelen
Saturday 15-09-2018
Friday 14-09-2018
Thursday 13-09-2018

Ortho Advanced Seminar 11, de open beet patient; een ware uitdaging
Thursday 27-09-2018
Friday 28-09-2018
Saturday 29-09-2018

Ortho Assistente Cursus 1-2
Friday 07-09-2018
Saturday 08-09-2018


October 2018

Basis Seminar 6, retentie, kwaliteit en OK register
Thursday 18-10-2018
Friday 19-10-2018
Saturday 20-10-2018


November 2018

Ortho Advanced Seminar 12, The End
Saturday 10-11-2018
Friday 09-11-2018
Thursday 08-11-2018

Voorlichtingsavond over het nieuwe cursusjaar
Wednesday 28-11-2018

Ortho Assistente Cursus 3-4
Saturday 17-11-2018
Friday 16-11-2018


December 2018

Face driven orthodontics
Friday 07-12-2018
Saturday 08-12-2018

Integrated Dentistry ZoekenInloggen