Agenda
Agenda

Agenda


October 2017

Basis Seminar 6 , retentie, kwaliteit en OK register
Friday 13-10-2017
Saturday 14-10-2017

Ortho Advanced Seminar 12, The End
Saturday 28-10-2017
Friday 27-10-2017
Thursday 26-10-2017

Anchordontics: TAD's,de orthodontische implantaten,gadget of meerwaarde?
Saturday 14-10-2017
Friday 13-10-2017


November 2017

Voorlichtingsavond over het nieuwe cursusjaar
Wednesday 01-11-2017


December 2017

Face driven orthodontics
Friday 01-12-2017
Saturday 02-12-2017

OAT 3-4
Friday 08-12-2017
Saturday 09-12-2017


January 2018

Ortho Advanced Seminar 7, klasse 2 de functionele weg
Saturday 20-01-2018
Friday 19-01-2018
Thursday 18-01-2018


February 2018

Basis Seminar 1 , hoe start ik met ortho?
Friday 02-02-2018
Thursday 01-02-2018
Saturday 03-02-2018

Ortho Advanced Seminar 8, Osteotomie en ortho
Saturday 10-02-2018
Friday 09-02-2018
Thursday 08-02-2018

De Klasse 2 en 3: een update over timing en evidence based behandelen
Friday 09-02-2018
Saturday 10-02-2018


March 2018

Basis Seminar 2, non extractie therapie en het bracket systeem
Friday 16-03-2018
Thursday 15-03-2018
Saturday 17-03-2018

Selfligation fact or f(r)iction
Friday 02-03-2018
Saturday 03-03-2018

Ortho Advanced Seminar 9, functie en dysfunctie en wat kan ortho daarin betekenen
Friday 30-03-2018
Saturday 31-03-2018
Thursday 29-03-2018


April 2018

Basis Seminar 3, draden en hun eigenschappen in advanced mechanics
Saturday 14-04-2018
Friday 13-04-2018
Thursday 12-04-2018


May 2018

Ortho Advanced Seminar 10, Paro, Osteogenic Ortho en TADs
Saturday 26-05-2018
Friday 25-05-2018
Thursday 24-05-2018


June 2018

Basis Seminar 4, extractie therapie en wanneer zou je vroeg een behandeling moeten opstarten
Thursday 07-06-2018
Friday 08-06-2018
Saturday 09-06-2018

Update cursus Integrated Orthodontics
Wednesday 27-06-2018
Thursday 28-06-2018
Friday 29-06-2018
Monday 25-06-2018
Tuesday 26-06-2018


July 2018

Master Class 2017
Saturday 14-07-2018
Friday 13-07-2018

Paro, implantaten en Orthodontie; de missing link
Saturday 07-07-2018
Friday 06-07-2018


September 2018

Basis Seminar 5, de klasse3, impacties en afbehandelen
Saturday 15-09-2018
Friday 14-09-2018
Thursday 13-09-2018

Ortho Advanced Seminar 11, de open beet patient; een ware uitdaging
Thursday 27-09-2018
Friday 28-09-2018
Saturday 29-09-2018


October 2018

Basis Seminar 6 , retentie, kwaliteit en OK register
Thursday 18-10-2018
Friday 19-10-2018
Saturday 20-10-2018


November 2018

Ortho Advanced Seminar 12, The End
Thursday 01-11-2018
Friday 02-11-2018
Saturday 03-11-2018

Voorlichtingsavond over het nieuwe cursusjaar
Wednesday 28-11-2018


December 2018

Face driven orthodontics
Friday 07-12-2018
Saturday 08-12-2018

Integrated Dentistry ZoekenInloggen